dispecer@sitszlin.cz +420 733 534 120 Nádražní 615, 763 12 Vizovice CZ | EN | DE

Nápad založit dopravní firmu nebyla pouze náhoda. Už od dětství je můj vztah k „náklaďákům“ podporován dědovým i otcovým působením v této profesi.
Po několikaleté vlastní praxi, za volantem kamionu po celé Evropě, jsem využil nabídku pracovat jako dispečer. Během několika let ale následovalo osamostatnění se.

V dubnu roku 2008 jsem založil firmu S.I.T.S. Zlín, spol s r. o. a tím jsem mohl do praxe naplno uvést moje vlastní pojetí řízení a budování firmy. Jelikož nejsem zastáncem standardních postupů a držení se zavedeného, tak jsem firmu od začátku orientoval na lehkou nadrozměrnou přepravu, s postupným rozšiřováním dopravní techniky a zkušeností, na co nejširší a nejvyšší náklady. Naší specializací je přeprava nadrozměrných obytných kontejnerů a mobilních domů. Taktéž přepravujeme zemědělské stroje, hutní materiál, konstrukce a jiné.

Vozový park neustále obměňujeme, v současné době máme 100% vozidel s emisní normou EURO 6. Moji oblíbenou značkou je SCANIA, ale vlastníme i několik aut značky MAN. Z přípojné techniky jsou to značky Schmitz, Schwarzmüller, Meusburger a Svan.

Prvořadým úkolem firmy, je spokojenost našeho zákazníka s kvalitou našich služeb. Proto jsou moje požadavky na zaměstnance vysoké. Snažím se držet a svým způsobem vychovávat kvalitní zaměstnance na všech pozicích ale taky dbám na to, aby byli dobře ohodnoceni. Jsem přesvědčen, že když děláte to čemu rozumíte a děláte to pořádně, tak to prostě musí být vidět. Ale potřebujete k tomu kvalitní zaměstnance.

A co napsat závěrem? Mě ta práce prostě baví!

Jiří Svoboda
jednatel